ارائه خدمات API

ارائه خدمات API :

کلیه آژانس ها ، گروه ها و OTA ها یی که از سایت پر بازدید بهره مند هستند و قصد فروش اتاق هتل ها را روی سایت خود دارند میتوانند مستندات API را از نت مایندر و یا شرکت لاماسو دریافت نموده و روی سایت خود پیاده سازی نمایند . شرکت هایی که اقدام به پیاده سازی ای پی آی هریس نموده و موفق به انجام تست نهایی روی هتل تستی ارائه شده شوند ، نام آنها در برنامه پذیرش هریس برای نمایش به پرسنل هتل ثبت می گردد. هتل ها با مشاهده نام این شرکت ها این امکان را دارند که به آنها جهت استفاده از ای پی آی مجوز استفاده بدهند.

ارائه خدمات API

ارائهAPI برای سامانه ها و OTA ها

ارسال تیکت درخواست مستندات API

سامانه هایی که از سایت پربازدید برخوردارند و تمایل به فروش اتاق روی سایت خود دارند می توانند از طریق تماس با کارشناسان نت مایندر و یا شرکت لاماسو مستندات API را درخواست نمایند .

دریافت مستندات و پیاده سازی

آدرس پیج مستندات از طریق ایمیل و یا پیامک ارسال میگردد.

دریافت نام کاربری و کلمه عبور جهت تست رزرو

سپس مشخصات کامل درخواست کننده API توسط شرکت دریافت و نام کاربری و کلمه عبور جهت انجام تست ارسال می گردد.

تست نهایی

پس از پیاده سازی و انجام تست ها توسط تیم فنی درخواست کننده API ، تست نهایی انجام شده و به تائید کارشناسان نت مایندر می رسد.

ثبت عنوان سامانه یا OTA در برنامه پذیرش هتل

پس از تائید کارشناسان نت مایندر و تائید پیاده سازی API ، نام سامانه در برنامه پذیرش هتل ها ثبت می شود و هتل ها میتوانند بر اساس قراردای که با سامانه دارند اقدام به دادن مجوز استفاده از API نمایند .

ارائه API به هتل ها

ایجاد گروه

گروه یا آژانسی که تمایل دارید به او مجوز استفاده از API بدهید حتما باید در قسمت گروه ها در برنامه پذیرش وجود داشته باشد . (آموزش ایجاد گروه در بخش آموزش ارائه گردیده است)

ایجاد تیپ قراردادی

هر گروه و یا آژانسی برای استفاده از سیستم API باید در بازه های زمانی مختلف تخفیفات خود را از طریق سیستم دریافت نماید . برای تنظیمات بازه زمانی و قیمت ها و تخفیفات باید در برنامه پذیرش تیپ های قراردادی را ایجاد و تنظیم نمود . (آموزش ایجاد و تنظیم تیپ قراردادی در بخش آموزش ارائه گردیده است)

اتصال گروه به تیپ قرادادی

برای آنکه هر گروه از تخفیفات مختص خود بهره مند شود باید در برنامه پذیرش گروه را به تیپ قراردای مخصوص خودش لینک نمایید . (آموزش لینک گروه به تیپ قرادادی در بخش آموزش ارائه گردیده است)

دادن دسترسی ها

گروه ها برای استفاده از API دسترسی هایی دارند که توسط هتل در برنامه پذیرش برای آنها تنظیم میگردد . (آموزش دادن دسترسی ها در بخش آموزش ارائه گردیده است)

دادن مجوز به گروه یا سامانه جهت استفاده از API

OTA هایی که API را پیاده سازی کرده اند را می توانید در بخش لیست مشتریان آنلاین در برنامه پذیرش ملاحظه نموده و در صورت تمایل مجوز استفاده از API را به آنها بدهید . آموزش دادن مجوز استفاده از API در بخش آموزش ارائه گردیده است.

About Net Minder
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی نت مایندر ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس می باشد و رزرواسیون آنلاین یکی از امکانات برنامه پذیرش هریس بوده و هتل هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توانند از سیستم رزرو آنلاین نیز بهره مند شوند .