خدمات نت مایندر هریس به هتل ها

 

 

شرکت مهندسی نت مایندر یکی از شرکت های زیر مجموعه ی  شرکت فن آوری های نوین هریس است که به صورت تخصصی خدمات رزرواسیون آنلاین متصل به برنامه پذیرش شرکت هریس را ارائه می نماید .

نت مایندر در سه حوزه ، خدمات رزرواسیون آنلاین خود را ارائه می نماید .

  1. ارائه پورتال رزرواسیون آنلاین به هتل ها
  2. ارائه زیر ساخت ساین به آژانس ها
  3. ارائه زیر ساخت API به سامانه ها و OTA ها

در ادامه به تفکیک به توضیح این خدمات می پردازیم :

ارائه پورتال :

کلیه هتل هایی که از نرم افزار پذیرش هریس استفاده می کنند می توانند نرم افزار رزواسیون آنلاین را نیز به صورت رایگان دریافت نموده و آدرس پورتال رزرواسیون خود را روی دکمه رزرو آنلاین سایت هتل قرار داده و اقدام به رزرو آنلاین توسط سایت خود نمایند .

ارائه ساین :

هتل هایی که مجهز به سیستم رزرواسیون آنلاین هستند می توانند در برنامه پذیرش برای گروه های خود نام کاربری و کلمه عبور تولید نموده و به آژانس ها و گروه های طرف قرارداد خود امکان ساین بدهند . گروه ها و آژانس ها از طریق این نام کاربری و کلمه عبور می توانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق پورتال سایت هتل لاگین نموده و اقدام به رزرو نمایند .

ارائه API :

کلیه آژانس ها ، گروه ها و OTA ها یی که از سایت پر بازدید بهره مند هستند و قصد فروش اتاق هتل ها را روی سایت خود دارند می توانند مستندات هریس را که تحت عنوان ای پی آی ارائه میگردد از نت مایندر و یا شرکت لاماسو دریافت نموده و روی سایت خود پیاده سازی نمایند

شرکت هایی که اقدام به پیاده سازی ای پی آی نموده و تست نهایی روی هتل تستی ارائه شده توسط شرکت را با موفقیت به انجام برسانند ، نام آنها در برنامه پذیرش هریس برای نمایش به پرسنل هتل ثبت می گردد. هتل ها با مشاهده نام این شرکت ها این امکان را دارند که به آنها جهت استفاده از ای پی آی مجوز استفاده بدهند .

About Net Minder
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی نت مایندر ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس می باشد و رزرواسیون آنلاین یکی از امکانات برنامه پذیرش هریس بوده و هتل هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توانند از سیستم رزرو آنلاین نیز بهره مند شوند .