ارسال لینک پرداخت برای مهمان در سیستم رزرو آنلاین

1400-03-12 08:43:32

ارسال لینک پرداخت برای مهمان

شما می توانید به جای رزرو دستی و درخواست کارت به کارت از مهمان در سایت رزرو آنلاین خود ، رزرو مهمان را انجام داده و لینک پرداخت را برای مهمان خود ارسال نمایید . 

یکی از مشکلات پذیرشگران هتل فرآیند رزرو تلفنی و پرداخت کارت به کارت توسط مهمان می باشد . در این روش مهمان پس از کارت به کارت کردن مبلغ رزرو باید سند آن را در واتساپ ، فکس یا روش های سنتی  برای هتل ارسال نماید و پذیرشگر هتل نیز باید این رزرو را به صورت دستی در برنامه پذیرش ثبت کند .

چه راهکاری وجود دارد ؟

بهترین روش رزرو از طریق سیستم آنلاین است .

در این روش مهمان به صورت تلفنی درخواست خود را مطرح نموده و پذیرشگر وارد سایت رزرو آنلاین هتل شده و رزرو مهمان را انجام میدهد . پس از ورود به درگاه بانکی روی دکمه انصراف کلیک کرده و در برنامه مای هریس روی گزینه ی رزرو های ناموفق رفته و دکمه ارسال لینک پرداخت را برای مهمان ارسال میکند .

مهمان پس از دریافت اس ام اس روی لینک کلیک نموده و وارد درگاه بانکی شده و پس از پرداخت بلافاصله واچر خود را دریافت میکند . در همین لحظه رزرو مهمان به صورت اتوماتیک در برنامه ی پذیرش هم ثبت می شود .

در ویدئو ی زیر آموزش مطالب بالا را به صورت تصویری می توانید مشاهده نمایید .

.

 

About Net Minder
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی نت مایندر ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس می باشد و رزرواسیون آنلاین یکی از امکانات برنامه پذیرش هریس بوده و هتل هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توانند از سیستم رزرو آنلاین نیز بهره مند شوند .