تولید مجلات الکترونیک هتل های آنلاین

 

 

تولید مجلات الکترونیک هتل های آنلاین

تیم تولید محتوای شرکت مهندسی هریس اقدام به تهیه ی مجله ی الکترونیک هتل های آنلاین نموده است . در این مجلات هیچ نام و نشان و مشخصاتی از شرکت مهندسی هریس وجود ندارد و مجله به صورت انحصاری با مشخصات هتل تهیه شده است . هتل ها میتوانند این مجله الکترونیکی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند و یا لینک کوتاه آن را از طریق پنل اس ام اس و یا سیستم سی آر ام برای مشتریان خود ارسال نمایند

.

کلیک روی صفحات این مجله کاربر را به صفحه ی رزرو آنلاین هتل هدایت می کند و کاربر میتواند از طریق صفحه رزرو آنلاین هتل اقدام به رزرو هتل نماید .

برای نمونه  مجله الکترونیک هتل اسپیناس پالاس را میتوانید از طریق کلیک روی تصویر زیر دریافت کنید

 

 

برای مشاهده همه ی مجلات اینجا کلیک کنید .

About Net Minder
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی نت مایندر ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس می باشد و رزرواسیون آنلاین یکی از امکانات برنامه پذیرش هریس بوده و هتل هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توانند از سیستم رزرو آنلاین نیز بهره مند شوند .