Credit برای راه اندازی سیستم ساین در هتل

1399-09-08 15:31:50

شرایط دریافت Credit پانصد هزار تومانی برای راه اندازی سیستم ساین در هتل

کلیه هتل هایی که مجهز به سیستم رزرواسیون آنلاین هستند می توانند در برنامه پذیرش برای گروه های خود نام کاربری و کلمه عبور تولید نموده و به آژانس ها و گروه های طرف قرارداد خود امکان ساین بدهند . گروه ها و آژانس ها از طریق این نام کاربری و کلمه عبور می توانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق پورتال سایت هتل لاگین نموده و اقدام به رزرو نمایند .یکی از مزایای استفاده از ساین حذف روش های قدیمی و سنتی مانند فکس ، تلفن ،تلگرام و واتساپ است . با استفاده از سیستم ساین فروش شما 24 ساعته خواهد بود .

یکی از موانع راه اندازی این سیستم در هتل ها پرداخت کارمزد نیم درصدی می باشد . شرکت مهندسی هریس برای تسهیل در این امر و دریافت بازخورد سیستم توسط هتل اقدام به پرداخت 500 هزار تومان در قالب کیف پول برای کسر نیم درصد کارمزد با شرایط ذیل نموده است .

شرایط:

برای دریافت اعتبار 500 هزار تومانی می بایست حداقل به 15 گروه پرکارکرد هتل ساین بدهید.

تعداد OTA هایی که به آنها ساین داده میشود تا سقف 5 عدد قابل قبول بوده و مابقی را باید آژانس های کوچک تر و گروه های دیگر تشکیل دهند .

نکته مهم : محدودیتی برای تعداد ساین وجود ندارد .


برای تسریع در فرآیند ساین دادن به گروه ها می توانید چک لیست زیر را پرینت نموده و آن را تکمیل نمایید

دریافت چک لیست

جهت هماهنگی های لازم می توانید با آقای بابایی در تماس باشید .

02188506157

02188506158

09124504926

ساین چیست و چگونه به گروه ها ساین می دهیم

امکاناتی که ساین در اختیار گروه ها قرار می دهد

 

 

آموزش 0 تا 100 ساین هتل برای آژانس ها

 

آموزش حساب کاربری آژانس های دارای ساین

 

About Net Minder
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی نت مایندر ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس می باشد و رزرواسیون آنلاین یکی از امکانات برنامه پذیرش هریس بوده و هتل هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توانند از سیستم رزرو آنلاین نیز بهره مند شوند .