طراحی سایت با قالب نیمه آماده

 

 

قالب نیمه آماده:

کلیه ی هتل هایی که از سایت مناسب بهره مند نیستند و یا اصلا سایتی ندارند میتوانند با هزینه ای اندک نسبت به طراحی یک سایت سفارشی اقدام به خرید این قالب نمایند . این قالب دارای پنل اختصاصی جهت مدیریت بوده و نیازی به پشتیبانی سالانه ندارد. هاست و دامین بر عهده مشتری بوده و سالانه توسط هتل تمدید می گردد. در این قالب سیستم رزرواسیون آنلاین به بهترین شکل پیاده سازی و ارائه گردیده است . 

 

 

جهت سفارش طراحی  قالب مخصوص سایت خود می توانید از طریق بخش تیکتینگ در اپلیکیشن مای هریس درخواست خود را ارسال نموده و یا با شماره تلفن های زیر تناس حاصل فرمایید .

  • 88506157
  • 88506158
  • 09124504926

 

About Net Minder
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی نت مایندر ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس می باشد و رزرواسیون آنلاین یکی از امکانات برنامه پذیرش هریس بوده و هتل هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توانند از سیستم رزرو آنلاین نیز بهره مند شوند .