ارائه ساین برای سامانه ها و OTA

ارائه خدمات ساین :

هتل هایی که مجهز به سیستم رزرواسیون آنلاین هستند میتوانند در برنامه پذیرش برای گروه های خود نام کاربری و کلمه عبور تولید نموده و به آژانس ها و گروه های طرف قرارداد خود امکان ساین بدهند . گروه ها و آژانس ها از طریق این نام کاربری و کلمه عبور میتوانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق پورتال سایت هتل لاگین نموده و اقدام به رزرو نمایند .

ارائه خدمات ساین

برای دادن ساین به گروه ها و آژانس ها باید موارد زیر انجام شود

ایجاد گروه

گروه یا آژانسی که تمایل دارید به او ساین بدهید حتما باید در قسمت گروه ها در برنامه پذیرش وجود داشته باشد . (آموزش ایجاد گروه در بخش آموزش ارائه گردیده است

ایجاد تیپ قراردادی

هر گروه و یا آژانسی برای استفاده از سیستم ساین باید در بازه های زمانی مختلف تخفیفات خود را از طریق سیستم دریافت نماید . برای تنظیمات بازه زمانی و قیمت ها و تخفیفات باید در برنامه پذیرش تیپ های قراردادی را ایجاد و تنظیم نمود . (آموزش ایجاد و تنظیم تیپ قراردادی در بخش آموزش ارائه گردیده است.

اتصال گروه به تیپ قرادادی

برای آنکه هر گروه از تخفیفات مختص خود بهره مند شود باید در برنامه پذیرش گروه را به تیپ قراردای مخصوص خودش لینک نمایید . (آموزش لینک گروه به تیپ قرادادی در بخش آموزش ارائه گردیده است.

دادن دسترسی ها

گروه ها برای استفاده از سایت دسترسی هایی دارند که توسط هتل در برنامه پذیرش برای آنها تنظیم میگردد . (آموزش دادن دسترسی ها در بخش آموزش ارائه گردیده است)

ایجاد کاربر

آژانس و یا گروه برای استفاده از سیستم ساین نیاز به نام کاربری و کلمه عبور دارد که توسط هتل در برنامه پذیرش ایجاد گردیده و به گروه و یا آژانس ارائه میشود . (آموزش ایجاد کاربر آژانس در پروسه آموزش ارائه میگردد

ارائه نام کاربری و کلمه عبور به گروه و یا آژانس

آدرس لینک پورتال و نام کاربری و کلمه عبور جهت ساین به آژانس و یا گروه داده می شود تا آژانس بتواند در هر ساعت از شبانه روز لاگین نموده و از تخفیفات خود استفاده کرده و از طریق پورتال رزرو نماید.

About Net Minder
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی نت مایندر ارائه دهنده خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس می باشد و رزرواسیون آنلاین یکی از امکانات برنامه پذیرش هریس بوده و هتل هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توانند از سیستم رزرو آنلاین نیز بهره مند شوند .